اطلاعیه تسویه حساب و تکمیل انتخاب واحد مهر ۱۴۰۰

با توجه به اتمام فرآیند انتخاب واحد و مشخص شدن مبلغ نهایی شهریه، بدینوسیله از دانشجویان گرامی خواهشمند است به منظور تسهیل کار و نیز کاهش مراجعات حضوری در شرایط فعلی، با مراجعه به سیستم گلستان مبلغ باقیمانده بدهی شهریه را مشاهده نموده و به یکی از دو طریق زیر نسبت به تسویه حساب و تکمیل فرآیند انتخاب واحد اقدام نمایند. بدیهی است عواقب عدم اقدام در بازه‌های زمانی مشخص شده متوجه دانشجو خواهد بود.
۱. نقدی: از طریق پرداخت الکترونیک با مراجعه به سیستم گلستان و با استفاده از کارت بانکی عضو شبکه شتاب و رمز دوم اینترنتی.
۲. چک: تسویه حساب از طریق چک و تحویل یا ارسال پستی به واحد مالی دانشگاه طی دو فقره چک با مبالغ مساوی به تاریخ‌های دهم آّبان و دهم دی (یا چهار فقره به تاریخ‌های دهم ماه‌های مهر، آبان، آذر و دی) و تحویل به واحد مالی دانشگاه طی جدول زمانبندی زیر:

سایر توضیحات:

  • مسیر مشاهده وضعیت شهریه هر دانشجو: سیستم گلستان، اطلاعات جامع دانشجو.
  • مسیر پرداخت الکترونیکی: سیستم گلستان، آموزش، پرداختهای الکترونیکی دانشجو.
  • لازم است چکهای صیادی به تاریخ‌های فوق‌الذکر، در وجه مؤسسه آموزش عالی امام جواد(ع) تحریر شده و بصورت حضوری یا غیرحضوری (صرفا از طریق پست پیشتاز) به واحد امور مالی تحویل شود. (آدرس پستی: یزد، صفائیه، بلوار شهیدان اشرف، خیابان جوادالائمه، مؤسسه آموزش عالی امام جواد(ع) ، کد پستی ۸۹۱۵۸۷۳۷۶۳).
  • در صورت ارائه چکهای صیادی جدید لازم است حتماً قبل از مراجعه به دانشگاه، چکهای تحریر شده توسط خود دانشجو در سامانه صیاد ثبت شوند و به انضمام پرینت رسید ثبت سامانه چک به واحد امور مالی تحویل گردد. (ارائه تصویر رسید در تلفن همراه به هنگام تحویل چک نیز قابل قبول است).
  • شناسه ملی مؤسسه آموزش عالی امام جواد(ع) : ۱۰۸۴۰۰۴۹۰۷۰
  • نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی در پشت تمام برگه‌های چک نوشته شود.

شماره تماس های پاسخگو: دانشجویان گرامی جهت راهنمایی می توانند در ساعات اداری از ساعت ۸ الی ۱۴ با شماره ۳-۳۸۲۸۱۲۰۰ داخلی ۲۳۵ و ۲۲۲ یا شماره همراه ۰۹۰۱۲۵۳۹۵۰۶ تماس حاصل نمایند.