حضور دکتر داریوش پورسراجیان رئیس دانشگاه امام جواد (ع) در میان هفت عضو منتخب هیئت مدیره صندوق پژوهش و فناوری یزد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، نوزدهمین مجمع عمومی روز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲  و با مشارکت ۹۴ درصدی از سهامداران بخش خصوصی و دولتی به صورت حضوری در محل پارک علم و فناوری یزد برگزار شد.

در ابتدای این جلسه محمد سپهر مدیرعامل این صندوق ضمن خیرمقدم به سهامدارانی که در نشست حضور داشتند، گزارشی از عملکرد سال گذشته و اهم مصوبات هیئت مدیره، اقدامات اجرایی و شرح صورت های مالی را که از عمده محورهای این گزارش بود ارائه کرد.

در ادامه تصویب صورت های مالی سالیانه پس از گزارش حسابرس، انتخاب اعضای هیئت مدیره، انتخاب بازرس و انتخاب روزنامه کثیرالانتشار به عنوان دستورجلسه این مجمع توسط مدیرعامل اعلام شد.

یکی از مهمترین دستور کارهای این مجمع، انتخاب اعضای هیآت مدیره صندوق توسط سهامداران بود که پس از معرفی کاندیدا و اعلام برنامه آنها در صورت ورود به هیئت مدیره و رای گیری نتایج انتخابات و اسامی هفت عضو منتخب هیات مدیره به ترتیب تعداد آرا به شرح زیر اعلام شد:

  1. پارک علم و فناوری یزد به نمایندگی دکتر سید حبیب الله میرغفوی
  2. دانشگاه آزاد اسلامی به نمایندگی دکتر محمدرضا دهقانی اشکذری
  3. دانشگاه امام جواد (ع) به نمایندگی دکتر داریوش پورسراجیان
  4. پیشگامان کویر یزد به نمایندگی مهندس امیرحسین رضایی نژاد
  5. مهندس حمید صالحی
  6. دانشگاه یزد به نمایندگی دکتر احمدرضا فقیه خراسانی
  7. شرکت کاوش رایانه (نویان) به نمایندگی مهندس جلیل رفیعی فرد

گفتنی است صندوق پژوهش و فناوری استان یزد اولین صندوق کشور در حوزه فناوری و نوآوری است که در سال 1402 این صندوق بیستمین سال تاسیس خود را پشت سرخواهد گذاشت.