معرفی دانشکده

رشته مدیریت صنعتی، از زمان تأسیس دانشگاه امام جواد(ع) در سال 1384، جزء یکی از رشته‌های مصوب دانشگاه بوده است. در گذر زمان با جذب اعضای هیأت‌علمی متعهد، تأکید بر مهارت‌آموزی و پذیرش دانشجویان، بر تنوع رشته‌های مدیریت در گرایش‌های مختلف افزوده شد، به نحوی که امکان پایه‌ریزی بنیان دانشکده مدیریت در سال 1399 فراهم گردید. این دانشکده، 3 گروه آموزشی شامل مالی، کسب و کار و بازرگانی و 13 کد رشته فعال را در بر می‌گیرد.
این دانشکده در چهار رشته کارشناسی ارشد (مدیریت بازرگانی – گرایش تجارت الکترونیک، مدیریت منابع انسانی – گرایش مدیریت استراتژیک منابع انسانی، مدیریت کسب و کار – گرایش مالی، مدیریت کارآفرینی – گرایش گردشگری)، شش رشته کارشناسی (مدیریت مالی، مدیریت بیمه، مدیریت امور بانکی، مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی، مدیریت کسب و کارهای کوچک)، دو رشته کارشناسی ناپیوسته (مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی) و یک رشته کاردانی (امور اداری) دانشجو می‌پذیرد.
در حال حاضر دانشکده مدیریت از دانش، مهارت و توانمندی 7 عضو هیأت علمی بهره مند است. به علاوه دانشکده مدیریت، از یک گروه پژوهشی فعال در حوزه مطالعات منابع انسانی برخوردار است که دانشجویان و اساتید مشتاق به امر پژوهش را به فعالیت و مشارکت دعوت می‌نماید.